قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی

قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی

قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی

با وجود قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی در بازار به راحتی می توان مقدار مورد نیاز پارچه برزنتی ترانزیتی با قیمت مقرون به صرفه ای خریداری کرد.

خیلی از افراد خرید عمده پارچه برزنت ترانزیتی را ترجیح می دهند زیرا در این صورت هم قیمت مقرون به صرفه ای خرید کرده اند و هم سود می کنند.

اما باید بدانید که قیمت عمده پارچه برزنتی ترانزیتی به عواملی بستگی دارد که می تواند قیمت را در بازار تغییر دهد. در این مقاله ما شما را با این عوامل آشنا می کنیم تا بدانید چه زمانی مقرون به صرفه ترین قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی است و اقدام به خرید آن کنید.

عوامل موثر بر قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی

پارچه برزنت و پارچه ترانزیتی یک ژاکت ضد آب قابل اعتماد و سنگین که برای رانندگی ترانزیت طراحی شده است. آنها می توانند محصولی مناسب برای خودروهایی باشند که برای کار در مکانی امن و مناسب نیاز به طی مسافت های طولانی دارند.

پارچه های برزنت ترانزیتی انواع مختلفی دارند که هر کدام از ویژگی های متفاوتی برخوردار هستند. این پارچه را می توان به صورت عمده خریداری کرد. اما قبل از خرید سوالی که ممکن است برای همه پیش آماده بیاید قیمت این پارچه برزنت ترانزیتی است.

باید بدانید که عوامل زیادی بر قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی تاثیر گذار هستند. از جمله این عوامل می توان به تقاضا در بازار، وجود برند های مختلف، وجود انواع مختلف، روش های بازاریابی و غیره اشاره کرد.

در ادامه به توضیح بیشتر هر کدام از  عوامل موثر بر قیمت عمده پارچه برزنتی ترانزیتی پرداخته ایم.

 

 

  • هزینه تولید

اولین و موثرترین عامل هزینه تولید است. هیچ شرکتی نمی تواند محصول یا خدمات خود را با قیمت کمتر از هزینه تولید بفروشد. بنابراین، هر شرکتی قبل از تعیین قیمت پارچه برزنت ترانزیتی، لازم می دارد که داده های مربوط به هزینه تولید را جمع آوری کرده و آن را در نظر داشته باشیم.

بر این اساس هر چه هزینه تولید شرکت ها بالاتر باشد قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی بیشتر می شود و هر چه هزینه تولید آن ها کمتر باشد قیمت عمده تعیین شده کمتر است.

  • تقاضا برای محصول

همیشه در بازار تقاضا برای پارچه برزنت ترانزیتی وجود دارد. اما گاهی این تقاضا کم و زیاد می شود. زمانی که در بازار تقاضا برای پارچه های برزنت ترانزیتی بیشتر از تولید آن باشد قیمت عمده آن بیشتر می شود و زمانی که تقاضای پارچه های برزنتی ترانزیتی کمتر از تولید موجود در بازار باشد قیمت عمده آن کمتر است.

  • قیمت شرکت های رقابتی

رقابت همیشه می تواند یک رکن اصلی تاثیر گذار بر قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی باشد. شرکت های تولید کننده برزنت در بازار همیشه رقبای خود را زیر نظر دارند و سعی در بهترین بودن در بین شرکت های تولید کننده هستند.

زمانی که یک شرکت برتر قیمت عمده خود را پایین می آوردند دیگر شرکت های تولید کننده به طبع آن قیمت عمده خود را پایین می آورند تا پارچه برزنت آن ها بیشترین فروش را در بازارهای رقابتی داشته باشد.

می توان زمانی که شرکت ها در رقابت فروش هستند را بهترین زمان خرید عمده پارچه برزنتی ترانزیتی دانست. اما می توان بر عکس این ماجرا هم اتفاق بی افتد یعنی شرکت های برتر به دلیل جذب خوب و بازاریابی درست قیمت خود را افزایش بدهند و به دنبال آن شرکت های دیگر هم قیمت عمده را بالا ببرند.

که در این زمان شاید دیگر قادر به خرید مقرون به صرفه ای نباشید.

 

 

  • قدرت خرید مشتریان

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی قدرت خرید مشتریان است. زمانی که پارچه ترانزیتی قیمت گذاری می شود مهم ترین گزینه تعیین قیمت، قدرت خرید استفاده کننده است.

اگر قیمت عمده بیش از قدر خرید بیشتر باشد دیگر تقاضا برای آن وجود ندارد و پارچه های برزنتی به فروش نمی رسد. در نتیجه همیشه قدرت خرید مشتریان مهمترین تعیین کننده قیمت عمده انواع پارچه های برزنت ترانزیتی است.

  • مقررات دولتی

یکی از گزینه هایی که نباید از آن را فراموش کرد، مقررات دولت در قیمت گذاری های بازار عمده فروشی است. بر همه محصولات عمده که به فروش می رسد دولت حداقل و حداکثر قیمت آن را مشخص می کند که از آن سقف قیمتی که مشخص شده است نباید بیشتر و کمتر باشد.

  • سود شرکت 

معمولاً در زمان تثبیت قیمت عمده پارچه برزنت و پارچه کانتینری، مقدار مشخصی از سود به قیمت اضافه می شود. اگر شرکتی در پی کسب سود بیشتر باشد، ممکن است مقدار بیشتری از را به قمیت عمده پارچه های برزنت خود اضافه کند.

  • واسطه های فروش

یکی دیگر از گزینه ها تاثیر گذار وجود واسطه ها برای فروش پارچه برزنت ترانزیتی به صورت عمده است که توسط شرکت استفاده می شود، به عنوان مثال، کمیسیون که برای فروش کالا به واسطه ها پرداخت می شود نیز به قیمت اضافه می شود.

 همچنین، اگر قرار است تسهیلات و خدمات پس از فروش نیز به مشتریان ارائه شود، آن هزینه ها نیز به قیمت عمده اضافه می شود.

 

 

  • انواع پارچه های برزنتی ترانزیتی

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت عمده پارچه برزنتی ترانزیتی وجود انواع مختلف پارچه های برزنتی ترانزیتی است. این پارچه از انواع مختلفی برخوردار است که هر کدام ویژگی های مخصوص خود را دارند.

بر اساس این ویژگی ها مانند: ضد آب بودن، مقاوم در برابر اشعه ماورابنفش پارچه ها قیمت گذاری می شود. به طور مثال: پارچه برزنت ضد آب از قیمت بالاتری نسبت به پارچه برزنتی که ضد آب نیست دارد و همچنین پارچه های برزنت که مقاوم در برابر اشعه ماورابنفش خورشید هستند زیرا دوام و ماندگاری بالاتری دارند، نیز قیمت بیشتری دارند.

 کلام آخر درباره پارچه برزنت

می توان گفت که جدا از عملکرد و تصمیم گیری های بازار فروش عمده پارچه برزنت ترانزیتی برای قیمت گذاری آن،  عواملی در هنگام خرید مانند:

وزن پارچه برزنتی ترانزیتی که هر چقدر زیاد تر باشد قیمت بالاتر می رود، نوع فروش رولی یا کیلویی و یا توپی که قیمت به صورت کیلویی پایین تر از دو گزینه دیگر است، نوع الیاف، دارا بودن لایه pvc، مقاوم در برابر باد، مقاوم در برابر گرد و غبار، قابل شستشو و قابل تنفس بودن پارچه برزنتی ترانزیتی نیز بر قیمت عمده پارچه برزنتی ترانزیتی تاثیر گذار است.

.پارچه برزنتی انتخاب شده هر چقدر ویژگی های بیشتری داشته باشد قیمت آن نیز افزایش می یابد.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat