قیمت برزنت استخری | انواع برزنت استخری و قیمت هر کدام

قیمت برزنت استخری | انواع برزنت استخری و قیمت هر کدام
برزنت استخری مزایای مختلفی را برای صاحبان خانه فراهم می کند. با پایین آمدن دما و ریختن برگ های درختان در فصل پاییز، برای محافظت از استخر خود این یک وسیله بسیار عالی است. با این حال، محافظت از استخر در برابر آب و هوا و جلوگیری از افتادن کودکان و حیوانات خانگی درون استخر تنها دلیل داشتن یک پوشش استخر با کیفیت نیست، با ما همراه باشید تا در ادامه به دیگر ویژگی های مهم و قیمت خرید این محصول بپردازیم.

مزایای مهم برزنت استخری

برزنت استخری در طول سال ها پیشرفت های نوآورانه ای داشته است و اکنون بیش از گذشته کاربرد دارد و به نوعی متداول ترین نوع پوشش برای استخرها به شمار می رود. شما به عنوان یک مالک استخر مسکونی، گزینه های مختلفی برای پوشش استخر دارید که می تواند نیازهای محیطی و شخصی شما را برآورده کند. در اینجا برخی از برترین مزایای پوشش استخر شنا و همچنین گزینه هایی را که هنگام جستجوی پوشش مناسب برای خانه خود باید در نظر بگیریم ذکر کرده ایم.
پوشاندن استخر شنا می تواند مزایای بی شماری برای استخر و خانواده شما داشته باشد. بسته به نوع مورد استفاده شما، برزنت استخری می تواند به شما کمک کند:
 خطر غرق شدن تصادفی را کاهش دهید.
 با کاهش تبخیر، آب استخر را در روزهای گرم سال حفظ کنید.
 با کاهش تبخیر آب، مصرف مواد شیمیایی را کاهش دهید. هرچه مقدار آب کمتری برای افزودن داشته باشید، مواد شیمیایی کمتری نیز برای افزودن به آب و به نوی ضدعفونی کردن آب نیاز دارید.
 با عدم ورود گرد و غبار، برگ درختان و هر نوع آلودگی محیطی دیگر به درون آب استخر، می تواند نظافت هر روزه آن را کاهش دهید، در نتیجه در وقت نگهداری صرفه جویی کنید.
 هزینه های انرژی گرمایش آب استخر را کاهش دهید، زیرا بیشتر برزنت های استخر گرما را حفظ می کنند.
 در شب دمای آب استخر شما را تا حدودی به یک اندازه، ثابت نگه می دارد، بنابراین به شما امکان شنا راحت تری را می دهد.
Image

انواع برزنت استخری در بازار

امروزه، دارندگان استخر هنگام انتخاب برزنت استخری، گزینه های زیادی برای انتخاب دارند. هر نوع پوشش مزایا و معایب مختلفی دارد، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد خرید برزنت های استخر، اطمینان حاصل کنید که چه ویژگی ها یا مزایایی برای شما مهم است.
به عنوان مثال شما می توانید برزنت استخری، را در مدل هایی همچون، روکش استخر زمستانی، روکش استخر خودکار، روکش استخر پنهان و ... خریداری کنید.

هر کدام از مدل های موجود برای هدف خاصی طراحی و تولید شده اند و قادر هستند در شرایط و موقعیت های مختلف از استخر شما به خوبی محافظت کنند.
برای خرید انواع مدل های برزنت استخری، می توانید به فروشگاه دنیای چادر واقع در کرج و یا تهران مراجعه کنید تا این محصول را با قیمت ارزان و با کیفیت فوق العاده بالا خریداری کنید. توجه داشته باشید شما محصولات این شرکت را با ضمانت و گارانتی معتبر دریافت خواهید کرد، بنابراین نباید نگران کیفیت محصول باشید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat