سایبان آلاچیق | 5 مزیت سایبان آلاچیق

 سایبان آلاچیق
سایبان آلاچیق مزیت های بسیاری زیادی را شامل می شود که قصد داریم در این مطلب به آنها اشاره کنیم و شما را بیشتر با این محصول آشنا کنیم. تا جهت خرید سایبان آلاچیق خود با دید بازتری اقدام کنید.

سایبان آلاچیق یک انتخاب ایده آل

آیا به دنبال راهی برای بالا بردن کیفیت تجربه زندگی در فضای باز هستید؟ آیا می خواهید در عرشه یا پاسیوی خود تغییری ایجاد کنید تا از جذابیت بصری بیشتری برخوردار شود؟ آیا به مکانی نیاز دارید که بتوانید آن گیاهان گلدانی اضافی را که در آن نگهداری کنید؟ خوب، برای دستیابی به هر سه مورد یک راه حل آسان وجود دارد، استفاده از سایبان آلاچیق.
سایبان آلاچیق یک ساختار ساده است که می تواند حیاط خانه شما را تغییر شکل دهد و آن را به یک فضای زندگی بیرونی تبدیل کند که شما آن را دوست دارید. از نظر برخی افراد، آلاچیق ها ممکن است مانند سازه های ناتمام به نظر برسند، زیرا معمولاً با تیرهای سقفی و تیرهای عمودی بدون دیوار یا جامد ساخته می شوند. اما آنها دارای مزایایی هستند و می توانند به تغییر کل فضای فضای خارجی شما کمک کنند. دلایل زیادی وجود دارد که باید آلاچیق برای خانه خود تهیه کنید.

5 مزیت سایبان آلاچیق که باید با آنها آشنا باشید؟

۱. آنها فضای مشخصی ایجاد می کنند:
سایبان آلاچیق می تواند تعریفی را به حیاط خانه شما اضافه کند. می توانید یک سالن سرگرمی یا یک اتاق ناهار خوری ایجاد کنید که بسیار عمیق است، به خصوص اگر عرشه یا پاسیو ندارید. اگر هدف مشخصی را در فضای بیرون خود می خواهید، استفاده از چنین سایبان هایی راه حل مناسبی است.
۲. ایجاد حریم خصوصی:
اگر وقتی از فضای بیرون خود لذت می برید دوست ندارید در معرض نمایش باشید، باید سایبان آلاچیق تهیه کنید. اگرچه این یک ساختار باز است، اما می توانید با افزودن پرده، مشبک یا صفحه برزنتی به یک طرف آلاچیق، حریم خصوصی ایجاد کنید.
۳. آنها فضای اضافی را برای گیاهان ایجاد می کنند:
شما می توانید با سایبان آلاچیق فضای اضافی باغ را در فضای بیرونی خود اضافه کنید. شما می توانید گیاهان را از تخته آویزان کنید و یک باغ زیبا در هوا ایجاد کنید. آلاچیق ها همچنین برای گیاهانی مانند کلماتیس، انگبین، پیچک، گل مینا و انگور مناسب است زیرا آنها از زمین رشد می کنند و می توانند سقف طبیعی زیبایی ایجاد کنند زیرا در تخته ها به هم می پیوندند.
۴. محافظت خوب و ایجاد سایه مناسب:
سایبان آلاچیق می تواند یک منطقه سایه دار زیبا به شما بدهد که بتوانید بدون نگرانی از آفتاب سوختگی از روز تابستان لذت ببرید. آلاچیق هایی وجود دارد که دارای یک سایبان اختیاری است که می توانید در صورت لزوم آنها را باز و بسته کنید.
۵. آنها ارزش افزوده می دهند:
به گفته متخصصان، شما می توانید با محوطه سازی جذاب، ۲۰ درصد به خانه خود اضافه کنید. برخلاف آلاچیق های سنتی، سایبان آلاچیق بسیار مقرون به صرفه است، اما می تواند ارزش فوق العاده ای به خانه شما اضافه کند. این ابزار زیبایی و علاقه زیادی به فضای بیرونی شما می بخشد. و ارزش مالی خانه شما را بیشتر می کند.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat