سایبان استخر | با سایبان استخر در تمام فصول سال شنا کنید

سایبان استخر | با سایبان استخر در تمام فصول سال شنا کنید
سایبان استخر مزیت های زیادی دارند، آنها علاوه بر ایجاد سایه مناسب برای انسان ها و جلوگیری از آفتاب سوختگی، باعث صرفه جویی در مصرف آب نیز می شوند.

تاثیر استفاده سایبان استخر در میزان تبخیر آب

سایبان های سرتاسری یا به اصطلاح بزرگ استخر به صورت کلی راهی عالی برای جلوگیری از اتلاف آب استخر است. طبق گفته وزارت انرژی، تبخیر باعث کاهش ۷۰ درصدی آب در استخرها است.
غیر معمول نیست که بدون سایبان استخر روزانه شاهد از دست دادن یک چهارم اینچ تا یک و نیم اینچ آب استخر خود باشید. در طول یک هفته، این به میزان قابل توجهی ۲ تا ۴ اینچ می رسد.
تبخیر آب استخر ها می تواند سه دلیل اصلی داشته باشد: درجه حرارت بالا در فضای باز ، کمبود رطوبت و قرار گرفتن در معرض عناصر خارجی مانند خورشید و باد.

کنترل کامل قرار گرفتن در معرض عناصر غیرممکن است. با این حال، سایبان استخر وسیله ای بسیار کارآمد برای تعدیل اثرات مادر طبیعت است.
این مانع با مسدود کردن گرمای حاصل از تابش مستقیم خورشید بر روی آب، میزان تبخیر را بسیار کاهش می دهد. از نظر جسمی باد را که در غیر این صورت به سطح استخر برخورد می کند و باعث از بین رفتن آب می شود، مسدود می کند. و حتی اگر هوای بیرون به ویژه خشک باشد، یک پوشش به کاهش اثرات کمک می کند. شما با استفاده از سایبان استخر می توانید در تمام فصول سال شنا کنید.
سایبان استخر

آیا استفاده از سایبان استخر باعث بهره وری انرژی و صرفه جویی در هزینه ها می شود؟

استفاده از سایبان استخر مناسب می تواند تفاوت فاحشی ایجاد کند. یک مطالعه دانشگاهی نشان می دهد که با استفاده از آن می توانید تلفات آب را تا ۹۵ درصد کاهش دهید.
هنگامی که تابستان کمرنگ می شود و پاییز و سپس زمستان، حتی اگر در بخشی از کشور زندگی کنید که مدت بیشتری گرم می شود، برای راه اندازی بخاری بنزین یا پمپ حرارتی به گاز یا برق بیشتری نیاز دارید تا آب استخر را در دمای مناسب حفظ کنید.
با این حال، یک پوشش استخر می تواند ضمن افزایش صرفه جویی در هزینه، به افزایش فصل شنای حیاط خانه شما کمک کند. شما نمی خواهید برای هزینه های اضافی انرژی بپردازید وقتی که هوا سرد است و پوشش استخر به شما کمک می کند تا بخشی از گرمای تولید شده توسط بخاری شما حفظ شود.

تبخیر آب تنها عامل بزرگ اتلاف انرژی است و همانطور که در بالا ذکر شد، یک سایبان استخر می تواند تبخیر را به طور قابل توجهی کاهش دهد. حتی در تابستان، شب در مناطق جغرافیایی خاصی افت دما را به همراه دارد. در این موارد، پوشاندن استخر در هنگام غروب خورشید می تواند با کاهش تبخیر، به کاهش هزینه های انرژی کمک کند.
فروشگاه عرضه کننده سایبان استخر ارزان قیمت

دنیای چادر مناسب ترین و ارزان ترین مکان برای خرید انواع روکش و سایبان استخر در کرج و تهران است. این مجموعه بهترین و مناسب ترین سایبان ها را برای شما ارائه می دهد، فقط کافیست به فروشگاه دنیای چادر مراجعه کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat