چادر نمایشگاهی | کاربرد چادر نمایشگاهی

نمایشگاهی
چادر نمایشگاهی ایده آل ترین گزینه برای احداث نمایشگاه موقت و یا دائم در مناطق مختلف کشور است، این نوع چادرها در تنوع زیادی طراحی و تولید می شوند. شما می توانید برای احداث نمایشگاه های محلی، نمایشگاه های منطقه ای، نمایشگاه های ملی، نمایشگاه های بین المللی عمومی، نمایشگاه بین المللی تخصصی، نمایشگاه های عمومی از این چادرها استفاده کنید.
چادر نمایشگاهی جزو زیباترین و جذاب ترین سازه های موجود برای احداث انواع نمایشگاه است. آنها در ابعاد مختلف، طرح و شکل مختلف و نیز در رنگ بندی های مختلف موجود هستند و برای نیاز های عمومی و خصوصی می توان از آنها کمک گرفت.

ساخت انواع چادر نمایشگاهی

معمولا برای ساخت چادر نمایشگاهی، از انواع مختلفی پارچه برزنتی استفاده می شود. هنگامی که اندازه مناسب مورد نیاز خود را انتخاب کردید، باید روی یک نوع پارچه که مقاومت و استحکام خوبی دارد تمرکز کنید. خصوصیات و کیفیت مواد سطح مقاومت در برابر تابش اشعه ماورا UV بنفش و احتباس گرما را تعیین می کند. معمولا برای تولید چنین چادرهایی از برزنت های خاص مانند پلی استر، اکریلیک و غیره استفاده می شود.
۱. پلی استر
روکش های پارچه ای پلی استر به اشعه ماورا بنفش حساس هستند، به این معنی که در برابر آزمایش زمان مقاومت نمی کنند. اگر فقط قصد دارید گاهی از چادر نمایشگاهی خود استفاده کنید یا به دنبال پس انداز پول هستید، آنها گزینه خوبی هستند. با مراقبت خوب از پارچه می توانید ماندگاری بیشتری داشته باشید.
۲. اکریلیک
اکریلیک بسیار مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش است و با استفاده از آب به راحتی تمیز می شود. این ماده همچنین ضد پوسیدگی شناخته شده و آن را برای استفاده در فضای باز ایده آل می کند. عملکرد و دوام خوبی ارائه می دهد. با این وجود تهویه مناسبی ایجاد نمی کند، این ماده نیز برای تولید و ساخت چادر نمایشگاهی گزینه ایده آل و خوبی است.
چادر نمایشگاهی

خرید انواع چادر نمایشگاهی

چادر نمایشگاهی یک سرمایه گذاری نسبتا بزرگ است، اما ارزش کلی و راحتی را به فضای نمایشگاهی شما اضافه می کند. قبل از خرید این نوع چادرها، بسیار مهم است که به چندین ویژگی ارائه شده توجه کنید.

چادر نمایشگاهی توسط صاحبان شرکت ها، گروهای اجرایی خریداری می شود تا محیطی مناسب برای احداث انواع نمایشگاه ایجاد کند. این نوع سازه ها می تواند به افراد کمک کند که بتوانند محیط سرپوشیده بزرگ را در هر محیطی ایجاد کنند. اگرچه هزینه نصب می تواند کم و زیاد باشد، اما چادرهای نمایشگاهی به شما در صرفه جویی در هزینه اضافه شده کمک می کند. از آنجا که آنها سقف بالای شما را در نمایشگاه ها تأمین می کنند، شما مجبور نیستید هزینه بیشتری را برای تهویه مطبوع، مصالح سنگین هزینه کنید.اگر می خواهید پس انداز قابل توجهی انجام دهید، این خرید مناسب شماست.
جهت خرید چادر نمایشگاهی ارزان قیمت می توانید به مجموعه دنیای چادر در کرج و یا تهران مراجعه کنید تا بتوانید متناسب با نیاز خود بهترین و ارزان ترین چادر را تهیه کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat