سایبان باغی | انواع سایبان باغی پر طرفدار را بشناسیم

سایبان باغی
سایبان باغی مزیت های زیادی دارد که مهمترین آن محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید و باران است. در حال حاضر تنوع زیادی از سایبان ها را در دنیا شاهد هستیم که هر کدام از آنها از مواد خاصی طراحی و تولید شده اند و عملکرد های متفاوتی نیز دارند. در این میان سایبان های باغی ثابت و سایبان های باغی متحرک و یا به اصطلاح جمع شونده بیشترین طرفدار را در دنیای دارند.

سایبان باغی جمع شونده به دلیل صرفه جویی در مبلمان داخلی و خارجی مشهور هستند. این نوع سایبان، سایه مورد نیاز را برای استراحت و تعامل بین افراد در باغ ها فراهم می کند، بنابراین در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب برای مدت زمان طولانی می توانید این نوع سایبان را همراه با مبلمان در یک محل مناسب ذخیره کنید که دچار خرابی نشود.
در مقایسه با سایبان های غیر قابل جمع شدن، در هر شرایط بد آب و هوایی سایبان های جمع شونده آسیب نخواهند دید. به راحتی می توانید آن را جمع کنید و در هنگام طوفان باد پایدار نگه دارید.

اهمیت استفاده از سایبان باغی جمع شونده

پس از نصب سایبان باغی جمع شونده، قادر خواهید بود به راحتی از این محصول در باغ خود استفاده کنید، آنها بهترین و مناسب ترین سایه را برای شما فراهم می کنند و از قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای نیز برخودار هستند. بسته به بودجه خود می توانید سایبان برقی یا دستی را انتخاب کنید. اگر گزینه های برقی را انتخاب می کنید، فقط با یک دکمه می توانید سایبان را گسترش دهید یا هر زمان که لازم باشد به طور خودکار آن را ببندید.
بیشتر افراد، پس از دانستن فواید سایبان باغی جمع شونده، به دلیل هزینه ها از سایبان جمع شونده خودداری می کنند. به راحتی می توانید سایبان های با کیفیت ارزان و جمع شونده پیدا کنید، فقط کافیست به فروشگاه اینترنتی دنیای چادر مراجعه کنید، محصولات تولیدی دنیای چادر از نظر دوام کیفیت بالاتری را به شما ارائه می دهند. اگر خرید یک سایبان گران قیمت جمع شونده برای شما دشوار است، پس همیشه می توانید به نمایندگی هایی مراجعه کنید که می توانند به شما در خرید سایبان جمع شونده با قیمت مناسب کمک کنند.
چه سایبان باغی جمع شونده و چه سایبان ثابت را اگر خرداری کنید، باید با نگهداری و نظافت به صورت فصلی از انها مراقبت و محافظت کنید. سایبان بیشتر در معرض جمع شدن خاک، گرد و غبار و سایر مواردی است که می تواند به کیفیت آن آسیب برساند. اگر آب در سایبان های پارچه ای ذخیره شود، می توانید با رشد کپک هم روبرو شود. تعمیر و نگهداری چیزی است که گاه گاه در آن هزینه می شود.
سایبان باغی

مزیت های مهم انواع سایبان باغی

مزایای انواع سایبان باغی جمع شونده و ثابت به راحتی از معایب آن پیشی می گیرد. عمدتا، بودجه می تواند مورد نگرانی باشد، اما شما باید به دنبال پس اندازهای آینده باشید که می توانید ذخیره کنید. جدا از خرید، شما همچنین باید روی مراحل نصب تمرکز کنید.
سایبان های باغی با کیفیت و خاص به راحتی م توانند از شما در برابر عناصر محیطی محافظت کنند، مانند، باد، باران، نور آفتاب، گرما و ...

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat