راهنمای انتخاب بهترین روکش صندلی ماشین شما

راهنمای انتخاب بهترین روکش صندلی ماشین شما
صندلی های خودرو بعد از مدتی استفاده ممکن است دچار پارگی یا تغییر رنگ شوند، حتی ممکن است از ظاهر صندلی های خودروی خود رضایت نداشته باشید. با استفاده از روکش صندلی خودرو می توانید از آسیب دیدن صندلی های خودرو جلوگیری کرده و برای خودروتان ظاهری باب میل خودتان بسازید. در این مقاله دنیای چادر بعنوان طراح و تولید کننده بزرگ انواع روکش صندلی ماشین سعی دارد با معرفی انواع روکش صندلی ماشین و خصوصیات صندلی خودرو و همچنین بیان نکات کلیدی در انتخاب پارچه مناسب برای روکش صندلی ماشین، به راهنمایی خریداران روکش صندلی ماشین و روکش صندلی اتومبیل بپردازد تا با مطالعه این مقاله انتخاب بهتری در هنگام خرید خود داشته باشند.

ویژگی های روکش صندلی ماشین وخصوصیات پارچه صندلی خودرو چیست؟
هنگامی که صحبت از راحتی در صندلی های وسیله نقلیه می شود می توان از روکش صندلی خودرو یاد کرد، شاید بپرسید چرا از روکش صندلی خودرو استفاده می کنیم؟

شما ممکن است با هدف ایجاد تغییراتی در دکوراسیون داخلی خودرو یا حفاظت از تودوزی فابریک اتومبیل یا ایجاد زیبایی بیشتر در ماشین ، اقدام به خریداری یک دست روکش صندلی کنید، هدف شما هر چه باشد گزینه های متفاوتی پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

برخی از روکش صندلی های موجود در بازار با بهره گیری از قالبی ارگونومیک، به راحتی مبلمان خودرو می افزاید. به غیر از این، جنس، رنگ و الیاف مورد استفاده در روکش صندلی ممکن است در مسائلی همچون دمای داخل کابین، راحتی سرنشینان، تعرق سرنشینان، زیبایی بصری داخل خودرو، حفاظت از روکش فابریک ماشین و… تاثیرگذار باشد.


روکش های صندلی ماشین از چه جنسی هستند؟
شاید بپرسید برای انتخاب یک روکش صندلی مناسب چه معیارهایی باید مد نظر قرار گیرد؟

بهترین روکش صندلی برای خودروی شما باید این خصوصیات را داشته باشند:

مقاومترین روکش صندلی در برابر ساییدگی.
رنگ پارچه روکش صندلی ماشین مناسب، این رنگ باید چنان انتخاب شود که به واسطه استفاده روزانه و مداوم باعث خستگی چشم نشود.
بهترین نوع روکش صندلی ماشین دارای پارچه با کیفیتی است که در برابر تابش نور خورشید تغییر رنگ پیدا نمیکند.
پارچه روکش صندلی ماشین مناسب دارای تعریق کمتر و قابلیت نظافت و شستشو راحت تریست
این مقاله را نیز مطالعه کنید : انواع چادر مسافرتی و خصوصیات آن

بهترین روکش صندلی برای خودرو شما چه مدلی است؟
روکش‌های خودرو به سه دسته تقسیم می‌شوند که مشتریان طبق نیاز و بودجه بندی خود می‌توانند از بین آنها خرید کنند.

روکش پارچه ای صندلی ماشین:
دسته بندی اول، روکش‌های صندلی مربوط به جنس پارچه است که به دلیل تنوع رنگ‌های آن مورد توجه خریداران قرار می‌گیرد. از مزایای این جنس می‌توان به عدم تغییر دمای زیاد در زمستان و تابستان اشاره کرد که جزو مزیت‌های بسیار خوب آن به شمار می‌رود. این جنس در تابستان گرمای کمتری را به خود جذب می‌کند و در زمستان نیز کاهش دما را کمتر منتقل می‌کند و باعث گرم شدن سرنشین می‌گردد.

اما ایراد این جنس مشکل پاک‌سازی آن در هنگام کثیف شدن است که به سختی صورت می‌گیرد. به معنای دیگر اگر روی این جنس از روکش روغن یا شیر بریزد قطعا برای شست و شوی آن به مشکل خواهید خورد.

یک نکته دیگر در مورد روکش‌های صندلی پارچه‌ای وزن آنها نیز هست. به معنای دیگر بعضی از روکش‌های پارچه‌ای دارای وزن بیشتری هستند که قطعا این موارد مقاومت بیشتری در برابر پوسیدگی خواهد داشت و عملکرد بهتری را از خود نشان می‌دهد و در مقابل پارچه‌های نازک از عمر کمتری برخوردار هستند و مشتری می‌بایست در هنگام خرید بداند که چه جنسی را برای چه مدتی خریداری می‌کند. همچنین به طور کلی روکش‌های پارچه‌ای ثبات رنگ بیشتری دارند و تغییر رنگ در آنها بسیار کمتر از سایر اجناس است.


روکش چرمی صندلی ماشین :
نوع دوم روکش‌ها به جنس چرمی مربوط می‌شود که از یک مزیت بسیار بزرگ برخوردار هستند و آن هم پاک‌سازی بسیار ساده آنها با یک دستمال مرطوب است که به صاحب خودرو کمک می‌کند کثیفی‌ها را به راحتی از بین ببرد. این جنس بیشتر برای افرادی توصیه می‌شود که افراد مختلفی را سوار خودرو می‌کنند و نمی‌توانند به نظافت داخل خودرو رسیدگی کنند. به طور اختصاصی این جنس برای خودروهای آژانس و مسافربری بسیار مناسب بوده و کار آنها را برای نظافت صندلی‌های خودرو آسان می‌کند.

این جنس از روکش صندلی‌های خودرو بیشتر برای افرادی توصیه می‌شود که به ظاهر اسپرت داخل خودرو اهمیت می‌دهند ولی باید توجه کنند که برخلاف روکش‌های پارچه‌ای این جنس دمای تابستان و زمستان را نه تنها تعدیل نمی‌کند بلکه باعث نمود بیشتر آنها در داخل خودرو می‌گردد. طبیعتا در تابستان با گرمای بیشتر و احتمال عرق کردن روبرو می‌شوید و در زمستان نیز دیرتر از حد معمول داخل خودرو گرم می‌شود و باید سرمای بیشتری را تحمل نمایید.

روکش های صندلی چرم مصنوعی یا به قولی «چرم پلاستیکی» به خصوص در نمونه های تیره به هیچ وجه مناسب فصول گرم سال نیستند، چرا که گرما را در بافت خود نگه داشته و با توجه به این که از گردش هوا در منافذ جلوگیری می کند، موجب عرق کردن شما خواهد شد. همچنین این چرم های پلاستیکی در دراز مدت ترک خورده و شمایل خود را از دست می دهند.

در مقابل روکش های چرم طبیعی یا حتی چرم صنعتی هرچند که قیمت بالاتری نسبت به نمونه های چرم مصنوعی دارند اما علاوه بر دوام بالاتر، مشکلات گرما و عرق کردن نمونه های روکش صندلی با چرم مصنوعی را نیز ندارند.


روکش چرمی – پارچه ای صندلی ماشین:
اما جنس سوم در روکش صندلی‌های خودرو مربوط به جنس ترکیبی پارچه و چرم است که به صورت هوشمندانه‌ای طراحی شده است چرا که بخش نشیمن و هر آنجایی‌که با بدن انسان در ارتباط است از جنس پارچه طراحی شده و بقیه روکش از جنس چرم ساخته شده است که باعث می‌شود تمام مزیت‌های مربوط به روکش پارچه‌ای و روکش چرم در یک‌جا به صورت حدودی تجمیع گردد.

این جنس باعث می‌شود که تعریق کمتر شده و دمای تابستان و زمستان تعدیل شود و هم‌چنین در صورت کثیف شدن نیز بخش اعظمی از روکش قابل پاک‌سازی باشد.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat