برزنت چادر برزنتی | تولید کننده و عرضه کننده حرفه ای برزنت چادر برزنتی

برزنت چادر برزنتی | تولید کننده و عرضه کننده حرفه ای برزنت چادر برزنتی
برزنت چادر برزنتی موارد مفیدی هستند که می توانند از طریق تعدادی ماده مختلف از جمله بوم، وینیل و پی وی سی و غیره ساخته شوند. هنگام انتخاب نوع برزنت برای فعالیت خود باید فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرید، از جمله موارد استفاده، قیمت و دوام مناسب. اما، اینها تنها عواملی نیستند که باید بر تصمیم شما تأثیر بگذارند. بسیاری از افراد فراموش می کنند که هنگام انتخاب برزنت چادر برزنتی یک فاکتورهای مهم را در نظر بگیرند.

کدام برزنت چادر برزنتی می توانند در برابر آب و هوای زمستان مقاومت کنند؟

فصل زمستان به دلیل دمای پایین و وزش باد زیاد شرایط سخت تری نسبت به دیگر فصل ها دارد، بنابراین شما به یک برزنت چادر برزنتی نیاز دارید که از مقاومت کافی در برابر هر دو برخوردار باشد. متأسفانه، برخی از برزنت ها به گونه ای طراحی نشده اند که در محیط های بسیار بادگیر مقاومت کمتری دارند. برزنت های وینیل و پلی استر برای شرایط باد مناسب هستند، اما برای مقاومت در برابر بادهای شدید باید به طور ایمن بسته شوند. برزنت مهم نیست که چقدر بادوام باشد - اگر به درستی بسته نشود، ثابت نخواهد ماند.
به طور معمول استفاده از برزنت چادر برزنتی مش یا بوم در زمستان ایده خوبی نیست. هر دو این مواد برای نگه داشتن در شرایط وزش باد بسیار سبک وزن هستند. بعلاوه، آنها پارچه های سبکی هستند که، در صورت وجود باد زیاد نمی توانند از شما به خوبی محافظت کنند.
وینیل و پی وی سی بهترین برزنت چادر برزنتی برای شرایط آب و هوای سرد هستند. دمای بسیار سرد بر این مواد تأثیر نمی گذارد. در حقیقت، با دوام ترین برزنت وینیل و پی وی سی برای مقاومت در برابر دمای پایین تر از ۴۰-درجه فارنهایت طراحی شده اند. برخی از برزنت های پلی استر می توانند در برابر سرما زیاد مقاومت کنند، اما برخی دیگر در معرض سرمای شدید شکننده می شوند.
Image
زمستان مطمئناً آفتابی ترین فصل نیست، اما برخی مناطق حتی در سردترین ماه ها نیز آفتاب زیادی می گیرند. به عنوان مثال، در جنوب کشور، ممکن است هوا در شب در زمستان کاهش یابد، اما به طور معمول در طول روز آفتابی است. اگر در این نوع آب و هوا زندگی می کنید، باید برزنت چادر برزنتی را پیدا کنید که در برابر اشعه ماورا UV بنفش مقاوم باشد.
برزنت پلی استر و وینیل معمولاً به خودی خود مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش نیستند، بنابراین غالباً با یک ماده شیمیایی خاص پوشیده می شوند که باعث می شود آنها به اندازه کافی مقاوم باشند تا در برابر اشعه ماورا UV بنفش مقاومت کنند. با این حال، اگر مواد با این ماده شیمیایی پوشش داده نشده اند، نباید از آنها در مکانهای بیرون از آفتاب استفاده شود.

با استفاده از مواد مخصوص که به عنوان " مواد مقاوم در برابر اشعه ماورا UV بنفش" یا "تحت درمان با اشعه ماورا بنفش" شناخته می شوند، به طور کامل می توان برزنت چادر برزنتی را در برابر نور آفتاب ایمن کرد. اولی ماده ای را توصیف می کند که به طور طبیعی در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم است، در حالی که دومی نشان می دهد که این ماده برای مقاومت در برابر تابش اشعه ماورا UV بنفش تحت پوشش قرار گرفته است.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat